Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Espresso kopje 8 cl
0€55
Kenmerken
| Producttype | Kop |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Inhoud | 8cl |
| Afmetingen product | H 6,5 cm x L 5,5 cm x D 5,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 6,5 cm x L 5,5 cm x W 5,5 cm |
| Brutogewicht | 0,129kg |
| Artikelcode | 950234 |