Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 338 C W625C
Ontdek onze Koel-vriescombinatie VALBERG CNF 338 C W625C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 338 L(Koelkast 216 L / Diepvries 122 L), perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt35 dB, wat overéénstemt met uiterst stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 338L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 216L |
| Nuttig volume diepvriezer | 122L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 8,5 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 2 |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau | 35dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 43°C |
| Alarm open deur | Ja |
| Visualización | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 185cm |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 59,5 cm x D 70 cm |
| Afmetingen pakje | H 189 cm x L 66,4 cm x W 76 cm |
| Brutogewicht | 87kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 987392 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Juju uit Parfait Il est top pour une famille de 4 personnes, franchement je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 4 van de 5 door amager uit pas tres silencieuse il fais du bruit comme même.. des claquement des fois qui font peur.impossible de diminuer la température.. doit etre pour plus de 3 personne . le couleur blanc bien pour les studio !
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door Veron uit Frigidaire combiné Combiné frigidaire acheté le mois dernier pour l'instant rien à redire. Très silencieux. Je vais tester le mode vacance
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door ElPaco uit Combiné VALBERG Très bon rapport qualité-prix. Efficace, silencieux et relativement économe.
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door lilyshire uit frigo combiné silencieux frigo acheté il y a 1mois et très satisfaite - les descriptions sont totalement conformes
Datum plaatsing: 2026-03-16
