Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Geparfumeerde kaars 250 g
2€85
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Kaars |
| Kleuren | Verschillende Afdrukken |
| Afmetingen product | H 13 cm x L 7 cm x D 7 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 7 cm x W 7 cm |
| Nettogewicht | 0,5kg |
| Brutogewicht | 0,5kg |
| Artikelcode | 976963 |