Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Kaars in glazen pot - Citronella LED
3€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Kaars |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 10 cm x L 8,5 cm x D 8,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 8,5 cm x W 8,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Citroengerookte kaars met led die van kleur verandert wanneer de lont wordt aangestoken |
| Nettogewicht | 0,45kg |
| Brutogewicht | 0,45kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 10004502 |
Rated 5 de 5 de Manue69 par Super fonctionnel J aime beaucoup très beau produit je recommande merci
Date de publication: 2026-02-12
Rated 5 de 5 de 34achat par Jolie sans plus Trop jolie mais ne dure pas l allumer que quelque minutes par jour pour décoration
Date de publication: 2025-12-15
Rated 5 de 5 de Cathy59139 par La bougie sans très bon la citronelle. Super la bougie et ça sent bon.👍 👍👍👍dans tout la maison
Date de publication: 2025-12-02
Rated 5 de 5 de Edith par Couleurs d'ambiance Très belle bougie lumineuse qui ne sent pas trop fort la citronelle
Date de publication: 2025-11-28
Rated 4 de 5 de Gene par Effet garanti mais fond très vite Fond très vite mais fait son effet. Il manque x caractères
Date de publication: 2025-10-21