Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Oortjes XIAOMI Redmi Buds 6 Lite white
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | True Wireless |
| Autonomie | 7h |
| Autonomie met oplaadbox | 38h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Hybride Actieve Ruisonderdrukking van 40dB • De Redmi Buds 6 Lite bieden een ruisonderdrukking met een diepte van 40dB en een breedbandige ruisonderdrukking van 2000Hz, waardoor ze meer lagefrequente situaties in het dagelijks leven dekken. • Ondersteunt de transparantiemodus. Ultra-lange batterijduur van 7u/38u |
| Nettogewicht | 0,035kg |
| Brutogewicht | 0,082kg |
| Afmetingen product | H 2,6 cm x L 5,7 cm x D 5,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,35 cm x L 4,87 cm x W 3,88 cm |
| Artikelcode | 10015963 |
Rated 5 de 5 de chap par Tout à fait conforme Très contente de la qualité du produit, tout à fait conforme à la description. Rapport qualité/prix excellent ! Attention toutefois, il n'y a pas de câble de charge à l'intérieur.
Date de publication: 2026-03-11
Rated 5 de 5 de Si20 par Bon achat J'ai acheté ces écouteurs le mois dernier, ils fonctionnent très bien et correspondent pleinement à mes attentes
Date de publication: 2026-02-22