Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Vitrokeramische Fornuis AMICA ACV3504X
399€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | AMICA |
| Verwarmingswijze | Vitrokeramisch |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | Knop |
| Vermogen vuren (W) | 5 800W |
| Type oven | Multifunctionele Katalyse-Oven |
| Inhoud | 65L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 300W |
| Energieklasse | A |
| Toebehoren. | 1 bakplaat + 1 grill |
| Kookbeveiliging | Getuigen Van De Operatie, Controlelampjes Voor Restwarmte |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 98 cm x L 63 cm x W 71 cm |
| Brutogewicht | 50kg |
| Kleuren | Grijs |
| Artikelcode | 10017857 |