Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Elektrische step kinderen URBANGLIDE RIDE 55 rood
85€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | URBANGLIDE |
| Type hoofdgebruik | Kind |
| Maximaal ondersteund gewicht | 50kg |
| max snelheid | 10Km/h |
| Autonomie | 6km |
| Informatie voor de consument | Deze indicatie dat gecommuniceerd is, is bedoeld als richtlijn en kan variëren van de werkelijke gebruiksomstandigheden. |
| Verlichting | Geen Lichten |
| Knipperlichten | Nee |
| Oplaadtijd (Uur) | 8 |
| Type batterij | 12V, 4,5Ah, Loodaccu |
| Vering vooraan | Geen Vering |
| Vering achteraan | Geen Vering |
| Type rem vooraan | Geen Rem |
| Type rem achteraan | Voetrem |
| Afmetingen voorwielen | 5,5" |
| Type wiel vooraan | Volle Band |
| Type wiel achteraan | Volle Band |
| Diversen | Achteruit Voetrem |
| Afmetingen product | H 83 cm x L 33,5 cm x D 73 cm |
| Afmetingen pakje | H 17 cm x L 34 cm x W 82 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Rood |
| Brutogewicht | 7,5kg |
| Artikelcode | 967725 |
Rated 1 van de 5 door Pas uit Tres mauveux C'est article ne doit pas etre vendue ,deja le bruit sur la roue impossible quelqu'un moi d'achete un trique parer pour mon enfant.
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 1 van de 5 door Fabienne uit Déçue 1 déjà en réparation. Anniversaire le 20 mars donc 5 jours d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door TETELLE59 uit Bon achat Bon achat pour mon fils qui est content il ne cesse de l utiliser
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 1 van de 5 door Jeremy59 uit Trop petite. Il est noté sur le site que la trotinette est partir de 8 ans. Sur le carton c'est écrit 6 ans. Mon fils a 9 ans et elle est beaucoup trop petite. Carrément pas adapté pour un enfant qui vient d'avoir 9 ans.
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 1 van de 5 door Mda uit Mauvaise qualité Très mauvaise qualité. Je ne recommande pas. Même pas 1mois déjà en rendu au Sav
Datum plaatsing: 2026-03-22