Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Elektrische step URBANGLIDE 355CT
229€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | URBANGLIDE |
| Type hoofdgebruik | Gelegenheidsgebruik |
| Maximaal ondersteund gewicht | 100kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 30km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Motorvermogen | 350W |
| Maximale helling % maaiprincipe | 15 |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 6 |
| Type batterij | Lithium Batterij, 36V, 7,8Ah |
| Productgewicht | 15,8kg |
| Vering vooraan | Dubbele Vering |
| Vering achteraan | Dubbele Schok Dempers |
| Type rem vooraan | Trommelrem |
| Type rem achteraan | Schijfrem |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Luchtkamer |
| Type wiel achteraan | Binnenband |
| Diversen | Voor- En Achtervering, Richtingaanwijzers |
| Afmetingen product | H 119 cm x L 61 cm x D 115 cm |
| Afmetingen pakje | H 57 cm x L 17 cm x W 115 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 18,8kg |
| Artikelcode | 10018430 |