Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Elektrische step DUCATI PRO II plus AS (beschadigde verpakking)
219€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DUCATI |
| Type hoofdgebruik | Stedelijk |
| Maximaal ondersteund gewicht | 100kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 30km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Motorvermogen | 350W |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Type batterij | 7,5Ah, 36V, Lithium Batterij |
| Productgewicht | 15,5kg |
| Vering vooraan | Geen Vering |
| Vering achteraan | Enkelvoudige Schok Dempers |
| Type rem vooraan | Elektronisch Remsysteem |
| Type rem achteraan | Schijfrem |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Zonder Binnenband |
| Type wiel achteraan | Zonder Binnenband |
| Diversen | Achtervering, Achterrem Schijf, Richtingaanwijzers |
| Afmetingen product | H 118 cm x L 52 cm x D 114 cm |
| Afmetingen pakje | H 51 cm x L 19 cm x W 119 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 15kg |
| Artikelcode | 10018595 |