Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Personenweegschaal digitaal BE YOU
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Producttype | Elektronische Weegschaal |
| Visualización | Led |
| Maximale belasting (kg) | 180kg |
| Graduatie (g) | 100g |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Functie | Personenweegschaal |
| Impedantiemeter | Nee |
| Batterijen meegeleverd | Ja |
| Aantal batterijen | 3 |
| Referentie batterijen | Aaa |
| Geheugengrootte | 0 |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 2,2 cm x L 30,2 cm x D 30,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 33 cm x L 32,5 cm x W 3,5 cm |
| Brutogewicht | 1,72kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981752 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door cris uit tres lisible j’ai achete ce pese personne et j’en suis satisfaite
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Dine uit Beau produit fonctionnel Produit fonctionnel, simple et élégant. Très bon rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Jamide uit Bon rapport qualité prix Simple, écran bien lisible, pesage juste même si deux pesées sucssessive.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door GUYR76120 uit SIMPLE ET PAS CHER SIMPLE PLAT ESTHETIQUE ET PAS CHER. FACILITE D UTILISATION
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Dodu54 uit Qualité Fonctionne parfaitement, inutile de payer cher pour avoir de la qualité
Datum plaatsing: 2026-03-09