Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Tefal | INGENIO Kookgerei set 5 stucks
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | Batterij, ingenio, set |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Batterijset 5 stuks: 2 pannen van 22 en 26 cm, 2 kookpotten van 16 en 20 cm, 1 afneembaar handvat. De hoogwaardige en duurzame titanium coating van Tefal biedt uitzonderlijke anti-aanbakprestaties, zorgt voor moeiteloos schoonmaken en behoudt alle smaken en voedingsstoffen tijdens het koken. Compatibel met alle kookoppervlakken (gas, elektrisch, keramisch en inductie) voor totale veelzijdigheid, en ovenbestendig om het dagelijkse koken gemakkelijker te maken. Perfect voor gasten of het hele gezin, de diepe vorm maakt het eenvoudig om royale porties te bereiden. De verbeterde Thermo-Signal® technologie wordt rood wanneer de ideale starttemperatuur voor het koken is bereikt, wat zorgt voor heerlijke gerechten met perfecte textuur, kleur en smaak, elke keer weer. |
| Afmetingen product | H 16 cm x L 29 cm x D 29 cm |
| Afmetingen pakje | H 16 cm x L 29 cm x W 29 cm |
| Nettogewicht | 3kg |
| Brutogewicht | 3,434kg |
| Artikelcode | 988489 |