Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Batterij ARTHUR MARTIN 20 stuks
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Kookgerei, kookset |
| Kleuren | Inox |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Materiaal binnenkant | Inox |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Complete kookset Gemaakt van 18/10 roestvrij staal. Geen binnenlaag Geschikt voor alle soorten vuren, inclusief inductie - 3 steelpannen met diameters 16, 18, 20 cm. Binnenmarkeringen en schenktuiten - 3 koekenpannen met diameters 20, 22, 26 cm - 3 glazen deksels met diameters 18, 20, 26 cm - 3 luchtdichte deksels met diameters 16, 18, 20 cm - 5 beschermviltjes - 1 siliconen lepel met houten steel - 2 afneembare handgrepen Voor een goede verzorging van uw pannen en steelpannen raden wij aan om na het koken een paar druppels afwasmiddel met enkele druppels witte azijn op de bodem te doen. Laat dit inwerken en reinig vervolgens met warm water en een zachte spons. |
| Afmetingen product | H 35,5 cm x L 59 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,5 cm x L 59 cm x W 30 cm |
| Nettogewicht | 5,5kg |
| Brutogewicht | 6kg |
| Artikelcode | 10015865 |