Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
STRONG LEAP AIR Google TV-stick 4K mediabrug
44€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | STRONG |
| Type | STRONG Google TV-stick 4K mediabrug |
| Operating Systeem | Google TV |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Connectiviteit | Wifi, Bluetooth |
| Spraak assistent | |
| Geïntegreerde Chromecast | Ja |
| Videoformaat | HDR 10+, AV1, HDR, HDR 10, HEVC, H.264, H.265, NB, VP9 |
| Micro SD-poort | Nee |
| Afstandsbediening | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Toegang tot uw favoriete apps rechtstreeks op uw Google TV! Sluit uw Google 4K HDMI TV STICK aan om uw televisie om te toveren tot een Smart TV met directe toegang tot de Google Play Store! Google garandeert toegang tot tal van apps, games, streamingdiensten, enz. Geniet van uw favoriete films rechtstreeks via Netflix, YouTube, Prime Video of Disney+*. LEAP-AIR biedt ook essentiële functies zoals 4K UHD-resolutie, H.265-decodering, dual-band wifi, Google Cast-functionaliteit en nog veel meer. Met de volledige Google Assistent kunt u de weergave bedienen, tv-shows en films afspelen of hervatten met spraakopdrachten, en antwoorden krijgen op allerlei vragen. |
| Beschrijving markering | streaming 4K, wifi dual band, klein formaat, bluetooth, HDR |
| Afmetingen product | H 9 cm x L 3 cm x D 1,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,6 cm x L 9,5 cm x W 16,8 cm |
| Brutogewicht | 0,27kg |
| Artikelcode | 10016812 |
Rated 5 de 5 de Lifon par Je recommande Très content de mon achat fonctionne comme un google chromecast à un prix abordable
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Ray1 par Enchanté Fonctionne parfaitement bien et livraison très rapide
Date de publication: 2026-03-27
Rated 5 de 5 de Sab par Ravie Satisfaite de mon achat Matériel réactif et design, ne prenant pas de place
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de titi par super produit acheté il y a un mois.je pensais que ca serai compliqué.........mais non si on a tous ses codes.
Date de publication: 2026-03-14
Rated 4 de 5 de Artam33 par Impec Le produit correspond au descriptif. Très pratique, facile à installer et permet d'ajouter des applis depuis PlayStore. Je le recommande.
Date de publication: 2026-03-04