Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
All-In-One ACER 27" C27A-GRPL-C5/16/512
699€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ACER |
| Staat | Nieuw |
| Tactiel | Nee |
| Systeem | Windows 11 Thuis |
| Software | Microsoft 365 Proefversie Van 1 Maand (Nvx-Klanten) |
| Webcam | Ja |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Core I5 - 1334U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 3,4GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 4,6GHz |
| RAM-geheugen | 16Go |
| Grafische kaart | Geïntegreerd |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Capaciteit van de SSD harde schijf (GB) | 512Gb |
| Bluetooth | Ja |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB-poort(en) 2.0 | 2 |
| USB-poort(en) 3.2 | 4 |
| USB 3.2 Type-C poort(en) | 1 |
| Kaartlezers | Nee |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Ingang micro | Ja |
| Uitgangen audio | Ja |
| Toebehoren. | Draadloos Toetsenbord En Muis |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 45,63 cm x L 61,34 cm x D 24,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 35 cm x L 55 cm x W 75 cm |
| Nettogewicht | 5,6kg |
| Brutogewicht | 7,6kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ACER COMPUTER FRANCE |
| Postadres | 2-8 IMM SEINE, 2 RUE SARAH BERNHARD 92600 ASNIERES-SUR-SEINE |
| E-mailadres | REPAIR.STATUS.FR@ACER.COM |
| Artikelcode | 10010254 |
Rated 5 de 5 de Valou par Très beau produit Très beau produit. Je me régale avec son grand écran et son image magnifique. Sans parler de la rapidité... Je suis ravie de mon achat
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Fred par Très bon rapport qualité/prix Pour le moment, je suis satisfait de l'achat. Très bon rapide qualité/prix. A voir sur la durée
Date de publication: 2026-03-30
Rated 4 de 5 de marvel par ordinateur tout- en- un acer. j'ai acheter tout - en- un acer 27 ordinateur rapide trés bien.
Date de publication: 2026-03-17
Rated 5 de 5 de madyficher35 par simple a utiliser j'ai depuis début février de cette année, très satisfaite du produit
Date de publication: 2026-03-15
Rated 4 de 5 de fred2597 par Bon produit Pour le moment je suis très satisfait du produit. De plus il est beau et très silencieux.
Date de publication: 2026-03-08
