Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
All-In-One THOMSON 24"
399€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | THOMSON |
| Staat | Nieuw |
| Tactiel | Nee |
| Systeem | Windows 11 Thuis |
| Webcam | Geen Webcam |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Core I3-1005G1 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,2GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 3,4GHz |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics 600 |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 512Gb Ssd |
| Capaciteit van de SSD harde schijf (GB) | 512Gb |
| Bluetooth | Ja |
| ETHERNETPOORT | Ja |
| USB-poort(en) 2.0 | 3 |
| USB-poort(en) 3.2 | 1 |
| Kaartlezers | Ja |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Ingang micro | Ja |
| Uitgangen audio | Ja |
| Toebehoren. | Bedraad Toetsenbord En Muis |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 42 cm x L 60 cm x D 16,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 41,2 cm x L 67,9 cm x W 111,2 cm |
| Nettogewicht | 3,3kg |
| Brutogewicht | 4,5kg |
| Artikelcode | 983202 |
Rated 4 van de 5 door Nanou uit Parfait L'Ordinateur tout-en-un THOMSON 24 est de bonne qualité facile d'utilisation pour un usage courant et simple je suis satisfaite c'est un bon rapport qualité prix !
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door mamy69 uit bon achat j'ai acheté un ordinateur, très bien conseillé par une jeune fille
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door flore18 uit ordinateur tout en un très contente , exactement ce que je rechercher écran très grand , je m'en sert surtout pour faire du graphisme il répond bien
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door patbru uit Ordinateur Très bien très bon produit très rapide et très beau
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Pour un poste de travail allégé . Bel objet écran compact plus de tour souris et clavier sans fil. Gain de place sur le bureau . Mise en place simple et design sympa. Je ne regrette pas cet achat. Petit regret il n'y a plus de lecteur de disque .
Datum plaatsing: 2026-02-21
