Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
USB-stick EDENWOOD 64Gb ( 3 stuks)
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Type | Usb-Stick 3.0 |
| Totale opslagcapaciteit | 64Go |
| Leessnelheid (Mb/s) | 130 |
| Schrijfsnelheid (Mb/s) | 30 |
| Afmetingen product | H 1 cm x L 10 cm x D 13,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 1 cm x L 10 cm x W 13,2 cm |
| Brutogewicht | 0,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981370 |
Rated 5 van de 5 door yoyo uit photos j ai acheté cette article car j'avais besoin de clé USB pour mettre mes photos
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door Gsl uit parfait Fonctionne bien pourvu que ça dure. Pas très grande vitesse mais raisonnable.
Datum plaatsing: 2026-02-25
Rated 5 van de 5 door Joyce uit super je suis contente de mon achat il fonctionne bien rien a redir
Datum plaatsing: 2026-02-14
Rated 5 van de 5 door Fred uit Très bien Très bien, très bon rapport qualité prix, correspond parfaitement à mes attentes.
Datum plaatsing: 2025-12-26
Rated 2 van de 5 door Nanana62 uit Pas terrible Une des trois clés ne fonctionne pas correctement ..elles sont longues à charger.
Datum plaatsing: 2025-12-23
