Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PHILIPS 75PUS7000 - TV 75" UHD 4K Smart
579€
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | PHILIPS |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 191cm |
| Grootte scherm | 75" |
| Resolutie | 3840 X 2160 |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 2,27 - 2,65M |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| USB-functies | Video'S, Audio, Afspelen Van Foto’S |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Scart | 0 |
| Jack | Ja |
| Toebehoren. | Afstandsbediening + 2 Batterijen, Voedingskabel, Snelstartgids |
| Productgewicht | 22,48kg |
| Muursteun | F3, D3 |
| Afmetingen product | H 98,7cm x L 166,9cm x D 34,8cm |
| Afmetingen pakje | H 111,3 cm x L 187,9 cm x W 17,4 cm |
| Brutogewicht | 30,32kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10014096 |
