Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Steelstofzuiger ROWENTA RH20COWO
199€95
Ontdek de Steelstofzuiger ROWENTA RH20COWO
40 min
Autonomie0,44L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigenPlooibare buis
De buis van de stofzuiger is plooibaar zodat u zonder zich te bukken gemakkelijk onder meubels en zetels kan stofzuigen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Zuigvermogen (airwatt) | 100 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Goed |
| Prestaties FILTERING | Goed |
| Prestatie filtering | Gemiddelde |
| Geluidsniveau (dB) | 83 |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Flexibel Metaal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Muurbevestiging | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Aqua kop |
| Inhoud van de bak | 0,44L |
| Aanvullende kenmerken | Turbo-functie |
| Kleuren | Blauw |
| Nettogewicht | 3,8kg |
| Brutogewicht | 5,5kg |
| Afmetingen product | H 78 cm x L 13 cm x D 35,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,6 cm x L 13 cm x W 78 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 9.4 |
| Artikelcode | 10008832 |
Rated 5 de 5 de Anonyme par Très satisfait Acheté le mois dernier, j'en suis très satisfait, je recommande
Date de publication: 2026-05-18
Rated 5 de 5 de Mimoun par Très satisfaite Très fonctionnel rien à redire Juste très bien 👍
Date de publication: 2026-04-22
Rated 1 de 5 de JB19 par très moyen voir mauvais Franchement pas terrible - bruit correcte et légèretée OK Bruit de grincement insuportable de la brosse . Les roulettes sont de 1 cm de diamètre et c'est vraiment du léger - donc tapis à exclure Dépression faible - à part aspirer les poussières , ne pas s'attendre à plus gros
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Chidou23 par Magnifique produits Aspirateur très bonne qualité et fonctionnel aspire bien
Date de publication: 2026-04-11
Rated 5 de 5 de philippe par Très bien Super aspirateur je recommande très pratique silencieux
Date de publication: 2026-04-09
