Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Soundbar SAMSUNG HW-S50B
129€
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | HDMI-uitgang, HDMI-CEC, HDMI ARC, USB, Optisch, Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Decoder | Dolby Digital 5.1Ch, Dts Virtual X, Dts Digitaal Surround |
| Basbekisting | Geïntegreerd |
| Type subwoofer | Met Ingebouwde Subwoofer |
| Wifi | Nee |
| Ingang HDMI | 0 |
| HDMI-aansluiting | 1 |
| Optische ingang | 1 |
| Toebehoren. | Muurbevestiging, Afstandsbediening |
| Aanvullende kenmerken | Krachtig, meeslepend geluid met vijf luidsprekers, waaronder een middenluidspreker in een stijlvol vormgegeven soundbar. DTS Virtual:X technologie optimaliseert de geluidservaring met verbeterde bas, heldere dialogen en surroundeffecten. Het geeft geluid een verticale dimensie en een meeslepende bioscoop-achtige ervaring in uw huis. |
| Afmetingen pakje | H 6,23 cm x L 67 cm x W 10,5 cm |
| Nettogewicht | 2,4kg |
| Brutogewicht | 3,6kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 975590 |
Rated 3 de 5 de Arnaud par Grève de la poste J’attends toujours ma barre de son , mais ces à cause de la grève de la poste
Date de publication: 2026-04-17
Rated 1 de 5 de Karpo par Décalage son insupportable pour un cinéphile j'ai cette barre de son depuis février 2025 et je n'ai jamais pu synchroniser le son avec l'image, que ce soit en HDMI ou en optique ! Lamentable !
Date de publication: 2026-03-29
Rated 5 de 5 de Anonyme par Son impeccable Nous sommes très satisfaits de notre achat. Bien conseillés. L'équipe est dynamique !!!
Date de publication: 2026-02-22
Rated 3 de 5 de Christian par Barre de son J'ai acheté il y a 3 semaines, mais impossible de la régler
Date de publication: 2026-02-16
Rated 4 de 5 de cath par bon produit après quelques difficultés d'installation car le langage de la barre de son lors de l'installation n'était pas en français et nous donnait des infos en anglais, nous sommes très satisfaits de celle-ci
Date de publication: 2026-02-12
