Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartwatch HUAWEI FIT 4 zwart
99€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HUAWEI |
| Type | Smartwatch |
| Weergave | AMOLED |
| Resolutie | 480x408 |
| Capaciteit van de batterij | 400 |
| Autonomie | 7d |
| Oplaadtijd (Uur) | 1,15 |
| Muziekopslag | Ja |
| Micro | Ja |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | 110 |
| Geïntegreerde gps | Ja |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wifi | Nee |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Beschrijving markering | Scherm 1,82” - AMOLED ; 480 x 408 pixels Bluetooth 5.2 ; 110 sportmodi, waterbestendig tot 50m ; Tot 7 dagen batterijduur ; Muziekopslag Hartslag-, slaap- en stressmonitoring… Bel-/SMS-functie: Ja ; Camera-afstandsbediening… Ingebouwde GPS, NFC |
| Afmetingen product | H 9,5 mm x L 43 mm x D 38 mm |
| Afmetingen pakje | H 6,5 cm x L 9 cm x W 12 cm |
| Productgewicht | 48g |
| Brutogewicht | 0,235kg |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,1 |
| Lichaam DAS | 0,18 |
| Ledematen DAS | 0,23 |
| Artikelcode | 10014989 |
