Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartwatch XIAOMI Watch S4 ZWART
139€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Type | Smartwatch |
| Visualización | AMOLED |
| Capaciteit van de batterij | 466x466 |
| Autonomie | 486 |
| Muziekopslag | 15d |
| Micro | Nee |
| App notificaties | Ja |
| Activiteitencontrole | Ja |
| Hartslagbewaking | Ja |
| Bloedoxygenatie | Ja |
| Slaap volgen | Ja |
| Stressbeheersing | Ja |
| Menstruatiecyclus volgen | Ja |
| Sportmodi | Ja |
| Geïntegreerde gps | 150 |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Bluetooth 5.3 |
| Waterdichtheid | Ja |
| Hoofdmateriaal | Ja |
| Beschrijving markering | Aluminium |
| Afmetingen product | 1,43” AMOLED-scherm - 466 x 466 pixels Draaikroon ; Waterdicht tot 50 meter Bluetooth 5.3 ; Wifi ; NFC +150 sportmodi, Tot 15 dagen batterijduur ; Aantal stappen, slaap, muziek, camera… Belfunctie en sms-ontvangst ; GPS |
| Afmetingen pakje | H 4,7 cm x L 4,7 cm x D 0,12 cm |
| Productgewicht | H 3,7 cm x L 6,95 cm x W 28 cm |
| Brutogewicht | 44,5g |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,3kg |
| Ledematen DAS | 0,1 |
| Artikelcode | 0,232 |