Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Samsung Galaxy S26 Ultra Smartphone – 512 GB – Zwart
1597€50
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | |
| bedekking | Ja |
| Schermresolutie | 3120 X 1440P Qhd |
| Technologie van het scherm | Dynamic Amoled |
| Grootte scherm | 6,9" |
| Grootte scherm in cm | 17,52cm |
| Processor | |
| Type processor | |
| RAM-geheugen | 12Go |
| Interne opslag | 512Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim (2X Nano) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 16,36 cm x L 7,81 cm x D 0,79 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,8 cm x L 20,7 cm x W 29,7 cm |
| Gewicht | 214g |
| Brutogewicht | 0,38kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1,3 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017914 |
Rated 5 van de 5 door AmirAydin uit L’un des meilleurs portable [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Excellent portable que j'ai eu pour le moment. Beaucoup d’options de personnalisation, caméra, AI, traduction en temps réel, ecran multiple, etc.. J’ai l'impression que j’ai un ordinateur portable puissante !
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 4 van de 5 door Sky_lucky uit De bonne base Très bon produit mais pas d'amélioration sur la batterie
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door HK4671 uit Le telephone de l'année ! Design joli et téléphone léger par rapport à sa taille. L’écran est très fonctionnel, surtout la nouveauté qui permet de flouter son écran (tellement pratique à utiliser dans les espaces publics quand on veut consulter des informations privées). Et la batterie tient bien. Très bon téléphone.
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door JULI3N uit Performances abbérantes [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Smartphone super performant ! Je suis passé du Galaxy S24 au Galaxy S26 Ultra, les différences de performances sont bluffantes : - Autonomie de la batterie poussée - Plus de réactivité et de fluidité - La qualité de l'appareil photo est impressionnante
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door berrekalamo uit superbes photos et fonctionnalités Le téléphone est super fluide au quotidien, mais alors le vrai plus, c'est la photo. On dirait presque que j'ai un appareil pro dans la poche tellement les clichés sont superbes. Le mode privacy est également un très bon ajout !
Datum plaatsing: 2026-03-29
