Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone SAMSUNG A56 5G 128Gb Roze
371€50
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A56 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Schermresolutie | 2340 X 1080P Fhd+ |
| Technologie van het scherm | Super Amoled 120Hz |
| Grootte scherm | 6,7" |
| Grootte scherm in cm | 17,01cm |
| Processor | Exynos 1480 |
| Type processor | 2,9 Ghz |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| SIM-kaart | Dual Sim (Nano + E-Sim) |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip67 |
| Kleuren | Roze |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,22 cm x L 7,75 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,8 cm x L 9,3 cm x W 17,7 cm |
| Gewicht | 198g |
| Brutogewicht | 0,32kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,6 |
| Categorie (SAT) | B |
| Categorie SAR uitleg | 0,4 ≤ Das/Sat/Sar < 0,8 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 8.4 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | SAMSUNG FRANCE |
| Postadres | 1 RUE FRUCTIDOR - CS 2003 93484 SAINT-OUEN CEDEX |
| E-mailadres | ASSISTANCE.SERVICE@SAMSUNG.COM |
| Artikelcode | 10008753 |
Rated 5 van de 5 door José Puissant uit Un excellent et judicieux achat ! [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Excellente tenue en main, lecture facile des caractères..Solidité bien connue de la marque Samsung ( le précédent a été utilisé pendant une dizaine d'années et il fonctionne encore).
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Cecilev uit Utilisation facile [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Smartphone facile à utiliser, la mise en route à été très rapide.Le design est très bien.Je ne vois rien de négatif à propos de ce Smartphone...Le tactile est bon
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Pratique [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Je trouve mon gsm facile d'utiisation bonne prise en main bonne visibilité de l'écran par contre ne plus pouvoir mettre une carte sd supplémentaire est pas pratique
Datum plaatsing: 2026-03-26
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Excellent [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Excellent rapport qualité prix. Le A 56 a tout d' un grand! Élégant mais sobre, intuitif et de taille parfaite, il offre beaucoup de fonctionnalités tout en étant simple d' utilisation. Merci Samsung
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Laurent Hul uit Excellent rapport qualité/prix Un excellent téléphone avec un superbe rapport qualité/prix. Probablement un des meilleurs sur ce segment de marché. Seul petit bémol, il ne dispose toujours pas de la charge sans fil qui est un incontournable aujourd'hui.
Datum plaatsing: 2026-03-24
