Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Mobiele telefoon SAMSUNG A17 4G 128GB Lichtblauw
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A17 |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Weergave | SUPER AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Mtk Helio G99 |
| Type processor | 2,2 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano, Micro |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 13Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Hemelsblauw |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,44 cm x L 7,79 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 10 cm x L 8,8 cm x W 17,4 cm |
| Productgewicht | 190g |
| Brutogewicht | 0,3kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,4 |
| Categorie (SAT) | A |
| Categorie SAR uitleg | Das/Sat/Sar < 0,4 W/Kg |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10013682 |
Rated 5 de 5 de Hugo A par Problem refroidissement Tres bien system se refroidissement pas tres tres bien je trop qu'il surchauffe trop vitte mais pour le prix tres bonne caliter je pensse que il devrait meme coûté plus cher
Date de publication: 2026-05-20
Rated 5 de 5 de Anonyme par Premier smartphone. Je ne saurais encore donner d'avis sur le Galaxy 17, car c'est mon premier smartphone. Mais je peux déjà dire que l'utilisation est facile pour une novice qui n'a jamais eu de smartphone en main. J'ai choisi la marque Samsung, car je trouve que la marque est excellente, vu que j'ai une tablette Samsung depuis huit ans et que j'en suis très satisfaite.
Date de publication: 2026-05-13
Rated 5 de 5 de JDDB par Super Galaxy [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Smartphone de bonne qualité et très fonctionnel. Il répond complètement à mes besoins. Je le recommande à toutes personnes qui ont besoin d'un smartphone facile à utiliser.
Date de publication: 2026-05-12
Rated 4 de 5 de lulette par SAMSUNNG A17 BIEN PLUS MODERNE QUE MON PRECEDENT - TOUTEFOIS TRES DIFFICILE A PROGRAMMER QUAND ON EST PAS "JEUNE" TOUJOURS PAS REUSSI A METTRE SONNERIE SUR MON AGENDA ET UNE VISITE PROGRAMME A 9 HEURES A BIPE A 7 H!!!!!!!!
Date de publication: 2026-05-04
Rated 5 de 5 de Anonyme par Suis ravie de mon achat. En plus pour un prix très raisonnable, Mon dernier achat. Super GALAXY A 17. Je l’ai depuis 2 mois… super. Je le recommande. à tous .Quel plaisir! 1 ordinateur de poche partout où je vais .
Date de publication: 2026-04-20
