Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone REALME Note 70T 256Gb 4G Zwart
129€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | REALME |
| Model | Realme Note70 T |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Grootte scherm | 6,75" |
| Grootte scherm in cm | 17,15cm |
| Processor | UNISOC T7250 |
| Type processor | 1,8 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 2 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 4G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 6 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 13Mp |
| Selfie camera | 5Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip54 |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 16,72 cm x L 7,66 cm x D 0,794 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,6 cm x L 9 cm x W 18 cm |
| Productgewicht | 201g |
| Brutogewicht | 0,413kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10018247 |