Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Smartphone THOMSON Origin 680 5G 256GB Zwart
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | THOMSON |
| Model | THOMSON Origin 680 5G |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| Visualización | LCD |
| Grootte scherm | 6,74" |
| Grootte scherm in cm | 17,12cm |
| Processor | UNISOC T765 |
| Type processor | 2,3 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Uitbreidbaar Via Microsd-Poort Tot 1 Tb |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo |
| Wifi | Wifi 5 |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 20Mp |
| Selfie camera | 16Mp |
| Radio | Ja |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Ja |
| behuizing | Plastic |
| Bestendigheid | IP42 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 17,12 cm x L 7,85 cm x D 0,9 cm |
| Afmetingen pakje | H 18,15 cm x L 8,95 cm x W 3,2 cm |
| Productgewicht | 201g |
| Brutogewicht | 0,45kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,8 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10013702 |
Rated 4 de 5 de clodo par Sans surprises Produit conforme à mon attente livré dans les délais
Date de publication: 2026-03-17
Rated 4 de 5 de client par utilisation très bon rapport qualité prix, satisfait pour un usage quotidien
Date de publication: 2026-03-10
Rated 5 de 5 de Le cowboy par Très bien Satisfait de mon achat. Petit bémol,le son n'est pas très puissant quand quelqu'un m'appelle
Date de publication: 2026-03-05
Rated 5 de 5 de gateuxrigolo par tres bon tres bon telephonne prise en main un peut longue mais tres bien
Date de publication: 2026-03-01
Rated 2 de 5 de Magnifique par Fonctionne pas bien je ne suis pas vraiment satisfait car ce téléphone n'a pas de volume et ne fais pas de belles photos étant sur place comme j'avais pas l'occasion de le tester avant de le prendre une fois arrivé à la maison je sais plus comment faire c'est possible que je le ramène pour des changer merci bien à vous
Date de publication: 2026-02-18
