Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Stofzuiger met zak VALBERG B3
49€95
Ontdek onze Stofzuiger met zak VALBERG B3
2L
inhoud reservoirHarde vloeren
Ideaal voor parket, vloertegels of beton.6,5m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Prestatie filtering | Gemiddelde |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Gemiddeld |
| Zuigprestaties MAT | Middelmatig |
| Zuigprestaties AUTO | Middelmatig |
| Zuigprestaties DIEREN | Middelmatig |
| Prestaties FILTERING | Gemiddeld |
| Geluidsniveau (dB) | 78 |
| Vermogen (W) | 750W |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Filtertype | Wasbaar |
| Volume van de zak (L) | 2L |
| Controlelampje "zak vol" | Ja |
| Referentie van de zak | Ph95+ |
| Actieradius (m) | 6,5m |
| Lengte van de snoer | 5m |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Nee |
| Aantal standen | 1 |
| Aanvullende kenmerken | Deze Valberg BG3 stofzuiger is onze specialist voor harde vloeren. Hij is compact en zorgt voor een gemakkelijke opberging, zelfs in kleine ruimtes. |
| Kleuren | Blauw |
| Afmetingen product | H 40 cm x L 30 cm x D 25 cm |
| Afmetingen pakje | H 27 cm x L 32,5 cm x W 45,5 cm |
| Nettogewicht | 3,5kg |
| Brutogewicht | 4,8kg |
| Herstelbaarheidsindex | 6.2 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10000821 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de PatBob62 par Aspiro Valberg B3 Je viens d acheter cet aspirateur, très bien, sauf que le tuyau se déboite tout seul quand on s'en sert . . Solution un peu de scotch pour augmenter le diamètre du tube et le coincer . . Mais il fonctionne très bien.
Date de publication: 2026-04-09
Rated 5 de 5 de Zazou par J’en suis satisfaite Très bon produit , bon rapport qualité prix. Satisfaite de mon achat.
Date de publication: 2026-04-04
Rated 5 de 5 de Anonyme par Aspirateur compact et fonctionnel Après l'installation de cet aspirateur compact je n'ai pas regretté cet achat par rapport à la qualité et le prix abordable.
Date de publication: 2026-04-03
Rated 4 de 5 de Woofty59 par efficace et performant pour son petit prix pratique,et peu encombrant, aux lignes et aux coluleurs modernes
Date de publication: 2026-03-29
Rated 5 de 5 de alpageur par Aspirateur J ai acheté cette article j'en suis très content simple d'utilisation
Date de publication: 2026-03-19
