Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Stofzuiger ROWENTA YY5392FE RO7457EA
189€
Ontdek de Stofzuiger ROWENTA YY5392FE RO7457EA
4,5L
inhoud reservoirAlle ondergronden
De borstel en accessoires zijn ontworpen om harde vloeren en tapijten te stofzuigen11m
actieradius of bereik van werking van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
filter met een hoog rendement voor een zuivere lucht binnen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ROWENTA |
| Type stofzuiger | Stofzuiger Met Zak |
| Gebruik | Alle Grondsoorten |
| Prestatie filtering | Hoog |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Zeer Goed |
| Zuigprestaties MAT | Zeer Goed |
| Zuigprestaties AUTO | Zeer Goed |
| Zuigprestaties DIEREN | Zeer Goed |
| Prestaties FILTERING | Zeer Goed |
| Geluidsniveau | 57dB |
| Vermogen (W) | 400W |
| Vermogensregelaar | Elektronisch |
| Volume van de zak (L) | 4,5L |
| Controlelampje "zak vol" | Ja |
| Actieradius (m) | 11m |
| Lengte van de snoer | 8,4m |
| Type haspel | Automatisch |
| Buis | Metaal |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Toebehoren. | Platte Zuigmond, Spleetzuigmond |
| Aanvullende kenmerken | PRESTATIES Een optimale zuigkracht van 400 W dankzij een energiezuinige motor die uw energieverbruik aanzienlijk helpt verminderen Jaarlijks energieverbruik (kWh/jaar): 16 Het unieke Allergy+ filtratiesysteem vangt 99,98% van stof en allergenen op (3 filtratieniveaus) ULTRA STIL Geluidsniveau 57 dB ZEER GOED UITGERUST Hoofdzakelijke zuigmond met hoge efficiëntie en 2 standen Multifunctionele borstel geïntegreerd in het Ergo Comfort handvat Inhoud: 4,5L Hygiënezak+ Platte meubelzuiger voor het voorzichtig reinigen van meubels Kabellengte: 8,40 m / Werkstraal: 11 m ROWENTA RO7457EA |
| Kleuren | Wit |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 57 cm x D 35,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,7 cm x L 38 cm x W 57 cm |
| Nettogewicht | 8,5kg |
| Brutogewicht | 10,6kg |
| Herstelbaarheidsindex | 9.3 |
| Artikelcode | 990456 |
Rated 5 van de 5 door Brozy uit Super aspirateur Très contente,très silencieux et grand embout fin pour aller dans les petits coins
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Chris85 uit Aspirateur Rowenta Super produit je suis ravie de mon achat vendu avec différents accessoires, parfait.
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Mams uit Super .. Vraiment très contente de cette achat... Il est génial..
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Miele uit Fonctions complètes J'ai acheté le produit le mois passé et il me satisfait parfaitement. Il est particulièrement silencieux!
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Nanie uit Le meilleur des aspirateurs ! Très satisfaite de mon achat ; aspirateur peu bruyant,, efficace, maniable...; sacs de grande contenance ; je recommande cet aspirateur !
Datum plaatsing: 2026-03-08
