Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPHONE 13 128Gb Rood Refurbished Grade Eco
279€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 13 |
| Systeem | Ios |
| Lanceringsjaar | 2021 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | Iphone 13 |
| Type processor | 3,2 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 19h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 240mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Rood |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,77 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,2 cm x L 17 cm x W 40 cm |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel + hoesje). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 981312 |
Rated 4 van de 5 door Gibe uit Tout va bien pour l’instant satisfait 👍 Bonjour pour le moment je suis satisfait de mon iPhone pourvu que ça dure
Datum plaatsing: 2025-12-27
Rated 5 van de 5 door TiKiing973 uit Comme neuve J’ai acheté cette article le mois dernier , vraiment bien 👍
Datum plaatsing: 2025-11-04
Rated 5 van de 5 door Sam uit Super bien Je les achète le mois dernier je suis trop content
Datum plaatsing: 2025-10-07
Rated 3 van de 5 door Lenaagrdl uit Mitigée Le téléphone physique en lui même correspondre à un « Eco grade » seulement la batterie était à 89% d’état de batterie alors j’ai préféré le rendre car il ne tenait même pas une demi journée..
Datum plaatsing: 2024-08-27
Rated 5 van de 5 door JackDos uit Très bon achat Bonjour Je conseille ce téléphone qui est à un prix raisonnable.
Datum plaatsing: 2024-08-17