Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
EDENWOOD ED55EA03UHD-RE - TV 55" UHD 4K QLED Smart
Ontdek de EDENWOOD ED55EA03UHD-RE - TV 55" UHD 4K QLED Smart
Zuivere kleuren en precieze nuances voor een uitzonderlijke beeldkwaliteit.
Geniet van uitzonderlijke beelddefinitie, 4 keer beter dan Full HD 1080p TV's.
3 HDMI
De 3 HDMI-poorten kun je verschillende apparaten aansluiten op je TV en high-definition beeld en geluid overbrengen.Smart TV
Slimme tv's kunnen verbinding maken met je internetnetwerk om toegang te krijgen tot je favoriete content: games, VOD, internetbrowser, ...De slimme televisie met uitzonderlijke beeldkwaliteit en diepe kleuren voor een indrukwekkende visuele ervaring tegen de beste prijs.
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Energieklasse | F |
| Grootte scherm in cm | 140cm |
| Grootte scherm | 55" |
| Resolutie | Uhd 4K |
| Weergave | QLED |
| Smart TV | Smart TV |
| Aanbevolen kijkafstand | 1,67 - 1,95M |
| Bluetooth | Ja |
| HDR | Hdr 10 |
| Wifi | Ja |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Helderheid | 260Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 3 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Ja |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 14kg |
| Muursteun | I3, I2, F3, F2, D3, D2 |
| Afmetingen product | H 77,9cm x L 122,6cm x D 9cm |
| Afmetingen pakje | H 81,6 cm x L 135,6 cm x W 12,7 cm |
| Brutogewicht | 13,8kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009640 |
