Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Multifunctionele printer EPSON EcoTank ET-2871
189€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EPSON |
| Type | Multifunctionele Printer Met Reservoirs |
| Functies | Fotokopieertoestel, Scanner, Afdrukken |
| Type inktpatroon (printer) | Met Reservoirs |
| Referenties patronen | T104 / 963773 /4/5/6 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Chrome Os, Windows |
| automatisch recto verso | Handmatig |
| Max afdrukkwaliteit | 5760 X 1440 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 10 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 5 |
| papierinvoer | 100 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200 X 2400Dpi |
| Touchscreen | Nee |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 17,9 cm x L 37,5 cm x D 34,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 24,7 cm x L 44 cm x W 40,7 cm |
| Nettogewicht | 4,1kg |
| Brutogewicht | 6,078kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ► Multifunctionele A4-printer Printen, kopiëren en scannen ► Ultra zuinig printen Bespaar tot 90% op printkosten. Tot 72 cartridges in één set flessen. Print tot 4.500 pagina’s in zwart-wit en 7.500 pagina’s in kleur ► Eenvoudig inktreservoirsysteem Makkelijk bijvullen met de inktflesjes met unieke doppen en frontale inktreservoirs ► Epson Smart Panel-app Instellen, bedienen, printen, scannen en meer, allemaal vanaf uw mobiele apparaat4 ► Inkt Inclusief: zwart: 3600 pagina’s / kleur: 7500 pagina’s |
| Toebehoren. | voeding, opstartinkt |
| Artikelcode | 10006088 |
Rated 5 van de 5 door seblim87000 uit Super produit J'ai acheté il y a 3 ans une ecotank Epson ET2850 j'ai acquis celle-ci car elle était plus abordable que la précédente... le hic elle ne fait pas le recto-verso mais en pleine rédaction de mon mémoire de fin d'étude impossible de m'en passer
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de 5 door doume83 uit très bon produit une installation un peu plus complexe mais si l'économie est au bout de la route cela en vaut la peine
Datum plaatsing: 2026-03-24
Rated 5 van de 5 door Mimie10 uit Super pratique J'ai acheté cette article le mois dernier et je suis très ravie j'avais le modèle avant mais je préfère ce lui là
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit LE TOP CETTE IMPRIMANTE concernant l'expédition le top!! concernant le produit mise en fonctions en WIFI quelques paramétrages ont été nécessaire mais rien de bien gênant. En ce qui concerne l'utilisation le top produit s'impose . VRAIMENT SUPER!!
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Pat16 uit Bon rapport qualité-prix Pas assez de recul pour un avis, sinon que les instructions d'installation sans vraiment très sommaires.
Datum plaatsing: 2026-03-07
