Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
EPSON Printer ET-1810
119€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EPSON |
| Type inktpatroon (printer) | 4 Navulflessen |
| Referenties patronen | T104 / 963773 /4/5/6 |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Chrome Os, Windows |
| automatisch recto verso | Handmatig |
| Max afdrukkwaliteit | 5760 X 1440 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 33 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 15 |
| papierinvoer | 100 Bladen |
| max scankwaliteit | Geen Scanner |
| Tactiel | Nee |
| Afmetingen product | H 16,9 cm x L 37,5 cm x D 34,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,57 cm x L 25 cm x W 44,8 cm |
| Nettogewicht | 2,9kg |
| Brutogewicht | 4,57kg |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | BELANGRIJKSTE KENMERKEN ► ZONDER SCANNER ► Zeer zuinige afdrukken Bespaar tot 90% op uw afdrukkosten ► Tot 72 cartridges in één set flessen Print tot 4.500 pagina’s in zwart-wit en 7.500 pagina’s in kleur ► Eenvoudig inktreservoirsysteem Gemakkelijk bij te vullen met inktflesjes met sleutel en frontale inktreservoirs ► Tal van functies Dankzij een achterinvoer van 100 vel, randloze fotoprints (tot 10 × 15 cm) en printsnelheden tot 10 pagina’s per minuut kunt u snel meerdere taken eenvoudig uitvoeren. INKTFLES AUTONOMIEGEGEVENS Inclusief Zwart: 3.600 pagina’s Kleur: 6.500 pagina’s Navulling Zwart: 7.500 pagina’s Kleur: 7.500 pagina’s |
| Toebehoren. | Voedingskabel |
| Artikelcode | 10003308 |
Rated 5 de 5 de Crypto 34 par super fonctionalités Satisfait l'imprimante répond à mes attentes merci
Date de publication: 2025-11-17
Rated 1 de 5 de Romu par Nul imprimente a ne pas acheter J ai achete se produit sauf qu elle fonctionne que avec internet j arrive pas a la regler j imprime j arrive pas a mettre me dessin en haut de la feuille donc a chaque impression sa me coute une feuille je suis vraiment mecontent
Date de publication: 2025-11-16
Rated 5 de 5 de pal par Avis Epson Eco Tank ET-1810 Imprimante Epson ET-1810 Eco tank achetée et avis excellent 100% positif ! Installation très simple que j'ai choisi de le passer en port USB pour la simplicité de l'installation, la rapidité de liaison et l'assurance de connexion. Impression excellente côté couleur, des couleurs réelles, finesse d'impression couleur, sur divers papiers, simple, mat, glacé, brillant, jusqu'au diffèrent type de grammage de 80g à 195g. Impression rapide et de qualité, j'insiste sur ce dernier mot. 4 Réservoirs Ecotank de 65ml chacun: Black, Magenta, Cyan, Yellow, soit 260ml d'encre en tout. L'imprimante peut paraitre très légère, d'un plastique simple voir fragile ce qui m'a surpris à la réception, mais tous les doutes s'envolent suite à son travail d'impression excellente et à un coût relativement très très bas. Si vous imprime beaucoup, voir en couleurs et même surtout alors je vous conseille ce produit à 200%
Date de publication: 2025-11-14
Rated 5 de 5 de Denis par Une seule fonction Elle fonctionne bien, pas de soucis détecté pour le moment
Date de publication: 2025-11-06
Rated 5 de 5 de Freddy57412 par Rien a redire!! Très bon rapport qualité prix,simple d'utilisation et ne consomme pas beaucoup d'encre, livraison impeccable ,je recommande
Date de publication: 2025-10-29
