Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Pannenkoekenmaker COSYLIFE
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Afneembare platen | Nee |
| Aantal platen | 1 |
| Materiaal van het kookoppervlak | Teflon |
| Diameter (cm) | 11,5cm |
| Thermostaat | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Vaatwasserbestendige platen | Nee |
| Toebehoren. | opscheplepel + spatel |
| Lengte van de snoer | 1,1m |
| Afmetingen product | H 12 cm x L 50 cm x D 33 cm |
| Afmetingen pakje | H 12,5 cm x L 51 cm x W 34 cm |
| Nettogewicht | 2,02kg |
| Brutogewicht | 2,32kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985300 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Andy uit Super utilisation pratique Très fonctionnel . Sympa c'est super
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Nada uit Top Qualité prix nickel. Chauffe rapide. Des crêpes en 1 minutes chrono.
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 5 van de 5 door Nina uit excellente crêpière Chauffe rapidement, les crêpes sont de bonnes tailles et n'adhèrent pas grâce au revêtement anti adhésif. Le carton contient une petite louche, parfaite pour doser les petites crêpes. Petit bemol : la plaque n'est pas amovible et rend le nettoyage un peu compliqué.
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door MickeyR uit Parfait Très bon produit, chauffe rapidement, revêtement antiadhésif. Rapport qualité prix au top !
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door mymi67 uit crêpière Très bon article. La crêpière répond tout à fait à mes attentes.
Datum plaatsing: 2026-03-04
