Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Hydrolyse-oven VALBERG MFO 69 H K TR 701

Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type oven | Multifunctionele Oven |
| Verwarmingswijze | Conventionele Oven |
| Totaal netto volume | 69L |
| Schoonmaken van de oven | Hydrolyse |
| Type deur | Klassiek |
| Programmeerbaar | Ja |
| Aantal bereidingswijzen | 10 |
| Speciale functies | 3 Stoom Koken |
| Maximale temperatuur (°C) | 250°C |
| Grill | Ja |
| Energieklasse | A+ |
| Vermogen oven (W) | 2 600W |
| Kabel meegeleverd | Ja, met stopcontact |
| Toebehoren. | 1 Lekplaat + 1 Rooster, Telescopische Rails |
| Afmetingen product | H 59,5 cm x L 59,5 cm x D 57,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 64 cm x L 65 cm x W 65 cm |
| Kleuren | Zwart |
| Brutogewicht | 45kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,8W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007144 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door DJap uit Four Ça va tout fonctionne bien un peu la galère pour le mettre à l'heure
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 4 van de 5 door Sam uit Facile et simple à utiliser Très bion produit fonction facile et simple j'aime.
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 3 van de 5 door LM2018 uit Moyen Changé deux fois a cause de coups dans la structure du four . Moyennement satisfaite de la performance du four ..
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 4 van de 5 door Neige uit Impeccable Pour l’instant très satisfaite pas encore utilisé la vapeur
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door Neila ben uit Super fonctionnalités Très bon produit je suis ravi de cet achat utilisation est très facile et la cuisson est parfaite
Datum plaatsing: 2026-03-06
