Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Oven VALBERG MO 70MF K 998C-70L MF
129€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Vermogen (W) | 2 200W |
| Inhoud | 70L |
| Bereidingswijze | Hetelucht |
| Minimale temperatuur (°C) | 100°C |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| Type bediening | Mechanisch |
| Verlichting | Oui |
| Timer | Ja |
| Schoonmaken van de oven | Handmatig |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 65 cm x D 43 cm |
| Afmetingen pakje | H 50 cm x L 72 cm x W 55 cm |
| Aanvullende kenmerken | De oven heeft een capaciteit van 70 L, ideaal voor een gezin of in het algemeen voor 6 personen. Naast de oven krijgt u ook meegeleverd: 1 geëmailleerde kookplaat, 1 rooster om de bereiding van voedsel perfect aan te passen, zowel boven als onder een draaivorst, chroomkleurige handgreep van de plaat. |
| Kleuren | Zwart En Roestvrij |
| Brutogewicht | 20,5kg |
| Toebehoren. | Verchroomd grillrooster, verchroomde handgreep, 1 geëmailleerde bakplaat, draaispit |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 980225 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de jean 56 par Four à un bon rapport qualité/ prix Four de bonne qualite à un prix très compétitif . Bons conseils du jeune vendeur
Date de publication: 2026-04-06
Rated 5 de 5 de Juste par Super four Très bon four il chauffe vite et cuit très bien les plats aux four rien a redire très bonne qualité pour le prix
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Anonyme par Four Acheté le mois dernier et il est très bien. Je recommande
Date de publication: 2026-03-30
Rated 4 de 5 de Syl par Très pratique et agréable à utiliser Article acheté récemment. Très grand et performant. Idéal pour grande famille. Facile d’utilisation.
Date de publication: 2026-03-18
Rated 5 de 5 de Fifi70 par Belle fonctionnalité J'ai acheté un four le mois dernier très bon produit
Date de publication: 2026-03-16
