Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Olieradiator VALBERG VAL-OH2513
Ontdek onze Olieradiator VALBERG VAL-OH2513
2500 Watts
30m²
Ideaal voor een oppervlak van 30m²Mechanische thermostaat
Kies de gewenste temperatuur om de kracht van je verwarming te regelen.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type verwarming | Olieradiator |
| Vermogen (W) | 2 500W |
| Maximale Thermische kracht | 1,2kW |
| Surface conseillée max (m²) | 30m² |
| Thermostaat | Mechanisch |
| Aantal standen | 3 |
| Afmetingen product | H 66,5 cm x L 64,3 cm x D 14,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 66,5 cm x L 14,3 cm x W 64,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | Verplaatsbare "oliegevulde" verwarming, 2500W!! 2500W is zeer krachtig, met zijn 13 elementen zorgt hij snel voor een gelijkmatige warmte, zelfs voor grote ruimtes tot 30M². Het is de beste prijs/kwaliteits-/warmteverhouding op de markt. De mechanische THERMOSTAAT stelt u in staat het warmteniveau te kiezen dat het beste aansluit bij uw huidige behoefte. Naast een indrukwekkende efficiëntie is dit product ook esthetisch geslaagd, wat niet alleen interieurs, maar ook harten verwarmt ;) |
| Brutogewicht | 12,5kg |
| Nettogewicht | 10kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 970376 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit facile a l'emploi content de mon achat Chauffage de d'appoint et de dépannage donnant une bonne chaleur
Datum plaatsing: 2026-05-22
Rated 4 van de 5 door VIVI86 uit RADIATEUR PARFAIT CHAUFFE TRES BIEN PRATIQUE JE LE RECOMMANDE
Datum plaatsing: 2026-05-17
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit chauffage électrique Rien à dire c'est parfait pour le moment ,pourvu que cela dure!!!!!!!!!
Datum plaatsing: 2026-05-11
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Super 👍 chauffage très rapide , facile à utiliser
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door MATH 74 uit Très bon produit Produit très bien situé en qualité prix. Je recommande.
Datum plaatsing: 2026-04-27
