Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD D2 zwart, voor TV 26" tot 55"
49€95
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 55" |
| Type | Gedeporteerde Arm |
| Maximaal ondersteund gewicht | 40kg |
| Maximale kantelhoek | 10° |
| VESA-norm | 200 X 200, 300X100, 75X75, 400X400, 400X200, 300X300, 200X100, 400X300, 400X100, 300X200, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 5,5cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 43 cm x L 43 cm x D 5,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 6 cm x L 44,5 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 4,97kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 976016 |
Rated 4 van de
5
door
Anoniem uit
Tiens parfaitement
J'ai acheté cette article et je suis très contente
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de
5
door
Dams44 uit
SUPER ADAPTABLE
J'ai acheté cet article qui correspond pleinement à mes attentes...
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de
5
door
Cotonou30 uit
Super produit
Bon produit, de bonne qualité, facile à installer, tarif très correct.
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de
5
door
Marianne uit
Perfecto
Top, top, top ! Bien robuste, réglable dans tous les sens et moins cher que le concurrent :) !
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de
5
door
Vero37 uit
Support tv solide
Très bon support . Métal épais et solide.
si bien fixé au mur , il supportera votre tv sans risque .
Très satisfaite de cet achat .
Datum plaatsing: 2026-03-08
