Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD D2 afstandsbediening wit voor TV 26" tot 55"
49€95
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 55" |
| Type | Gedeporteerde Arm |
| Maximaal ondersteund gewicht | 40kg |
| Maximale kantelhoek | 10° |
| VESA-norm | 200 X 200, 300X100, 75X75, 400X400, 400X200, 300X300, 200X100, 400X300, 400X100, 300X200, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 5,5cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Wit |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 43 cm x L 43 cm x D 5,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 5,5 cm x L 43 cm x W 43 cm |
| Brutogewicht | 4,97kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 976017 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Très bien Très bon produit, facile à installer, Et on ne voit pas le produit
Datum plaatsing: 2026-04-08
Rated 4 van de 5 door Ajek uit Support tv articulé Très bon produit , fait bien l'affaire ,j'en suis content
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 5 van de 5 door Stef88 uit Très très bonne qualité Très bon support! Acheté une première fois pour l’installer chez mes parents, j’ai repris une seconde fois le même pour moi. Le prix est très très attractif et la qualité irréprochable! Seul son poids peu poser problème à l’installation, il faut être deux !
Datum plaatsing: 2026-02-24
Rated 5 van de 5 door Azety 62 uit Très bien Satistait de cet achat, matériel disponible en rayon.
Datum plaatsing: 2026-02-11
Rated 5 van de 5 door Laur47 uit Très fonctionnel et de qualité J’ai acheté ce produit le mois dernier et j’en suis très contente. De qualité à un prix imbattable .
Datum plaatsing: 2026-02-06
