Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Raclette multifunctioneel COSYLIFE 4 personen + steen CL-R4P2
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 600W |
| Aantal personen | 4 |
| Aantal platen | 1 |
| Type platen | Steen |
| Materiaal van het kookoppervlak | Steen |
| Afneembare platen | Ja |
| Antikleefkookoppervlak | Nee |
| Thermostaat | Nee |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 220°C |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Verwarming indicator | Nee |
| Lengte van de snoer | 21m |
| Aantal pannen | 4 |
| Materiaal van de fonduepan | Teflon |
| Toebehoren. | 4 pannetjes en 4 houten spatels |
| Aanvullende kenmerken | Deel een heerlijke raclette met familie of vrienden tot 4 personen, dankzij uw COSYLIFE raclette! Dankzij de stenen plaat kunt u met dit apparaat ook voedsel opwarmen en grillen: aardappelen, groenten, vlees... laat uw verbeelding de vrije loop! Het apparaat is uitgerust met een aan/uit-knop voor veilig gebruik. Tot slot zorgen de houten spatels ervoor dat uw pannetjes optimaal beschermd worden tegen krassen. |
| Breedte kookoppervlak (cm) | 21cm |
| Lengte kookoppervlak (cm) | 21cm |
| Afmetingen product | H 13,2 cm x L 25,5 cm x D 22 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,2 cm x L 25,5 cm x W 22 cm |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 972422 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 van de 5 door lilice uit Déçu par la livraison pierre cassé dans un angle ! J'ai acheté cette article ,la pierre est cassée dans un angle ! Pas possible de faire changer c'est un cadeaux livraison dans une autre région !
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 5 van de 5 door Sylvie73 uit Pratique J'ai acheté ce produit et il est parfait, pratique pour une à 2 personnes
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 4 van de 5 door Valou uit Bon produit Pratique et de bonne qualité et facile a entretenir
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Lama60 uit Produit à conseiller Je suis très content de mon achat.Produit de bonne qualité.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Patrick uit Parfait Parfait pour deux personnes le dessus maintient au chaud c'est vraiment très bien 👍
Datum plaatsing: 2026-03-07
