Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
HP Laptop 17-cn3056nf - 17.3 inch - Celeron - 4GB RAM - 128GB SSD + Inclusief Microsoft 365
299€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Grootte scherm | 17" |
| Grootte scherm in cm | 43,18cm |
| Gebruik | Kantoor |
| Schermdefinitie | HD |
| Tactiel | Nee |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel N100 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 3,4GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 3,4GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128 Gb |
| Systeem | Windows 11 Thuismodus S |
| Software | Pc Game Pass 3 Maanden Inbegrepen, Inclusief 1-Jarig Persoonlijk Microsoft 365-Abonnement |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| USB-poort(en) 2.0 | 2 |
| USB-poort(en) 3.1 type-C | 1 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Inclusief USB-C oplader | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Nee |
| Webcam | Hd |
| Micro | Ja, geïntegreerd |
| Aantal cellen | 3 |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Fr Toetsenbord |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Aanvullende kenmerken | Intel UHD grafische kaart Geniet van 4K-inhoud en speel je favoriete games in 720p, zonder dat je een aparte grafische kaart nodig hebt. Dankzij uitstekende Intel UHD grafische prestaties merk je het verschil in al je activiteiten. HD+ scherm Geniet van je foto’s, films en games met een scherpe kwaliteit. De resolutie van 1600 x 900 biedt 1,4 miljoen pixels, 50% meer dan gewone HD, voor een verbeterde beelddefinitie. Dubbele luidsprekers Geniet ten volle van je muziek, films of favoriete games dankzij de dubbele stereoluidsprekers. HP True Vision HD-camera Neem deel aan videogesprekken met een haarscherp beeld, zelfs bij weinig licht. Elk gesprek wordt zo een unieke ervaring die communicatie in betere omstandigheden mogelijk maakt. |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,99 cm x L 40,07 cm x D 25,78 cm |
| Afmetingen pakje | H 6,9 cm x L 59,8 cm x W 34,5 cm |
| Nettogewicht | 2kg |
| Brutogewicht | 2,9kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 5.8 |
| Artikelcode | 10015518 |
Rated 5 van de 5 door Zozo 82 uit Très fonctionnel Très contente de mon ordinateur, qualité et prix.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Un grand merci. Ravie de mon achat, livraison rapide et article à un prix intéressant pour une telle qualité. Bravo
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Craigno62 uit Satisfait Un bon pc avec une bonne autonomie de batterie , satisfait seul bémol est la capacité de mémoire,normal vu le prix
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Mic68 uit PC Je suis satisfait de mon achat. Merci pour ces bons conseils
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 3 van de 5 door adam33 uit correct pour l'utilisation dans mon club c'est suffisant bien que tres lent pour les affichages des tableaux le reste clavier bien.
Datum plaatsing: 2026-04-06
