Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
MEDION Avantum 17 E1e MD600001 Laptop - 17,3" FHD - Intel N100 (4 Cores) - 8GB RAM - 128GB SSD
299€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MEDION |
| Grootte scherm | 17,3" |
| Grootte scherm in cm | 43,9cm |
| Schermresolutie | 1920 X 1080 Fhd |
| Processor | Intel N100 |
| Snelheid van de processor (GHz) | 3,4GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Grafische kaart | Intel Uhd Graphics |
| Speciale grafische kaart | Nee |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 128Gb Ssd |
| Systeem | Windows 11 S |
| ETHERNETPOORT | Nee |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Wfi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Ja |
| Webcam | Ja |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Type toetsenbord (AZERTY/QWERTY) | Azerty Be Toetsenbord |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,97 cm x L 39,6 cm x D 25,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 1,97 cm x L 39,6 cm x W 25,3 cm |
| Nettogewicht | 1,947kg |
| Brutogewicht | 2,18kg |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Herstelbaarheidsindex | 9 |
| Artikelcode | 10011149 |
Rated 5 van de 5 door Bassbull uit N'hésitez pas ! Correspond parfaitement à la description, fonctionne très bien pour de la bureautique.
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 2 van de 5 door dodo uit trop lent pour tous (allumage ou ouverture de programme
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 4 van de 5 door SOSO uit 4go de ram acheté en connaissance de cause, je savais d'avance que les 8 go de ram étaient probablement une erreur, j'ai vérifié sur Medion AG, j'ai filmé mon unboxing. Effectivement 4 Go seulement, trop peu, heureusement j'avais vérifié les possibilités de mise à jour, la ram est amovible et le ssd aussi, j'ai mis une barrette de 8 Go et un ssd de 256Go que j'avais en stock et le portable respire mieux. Windows 11 sans compte MS (par défaut c'est win11S et compte obligatoire), dual boot win et Linux, ça fonctionne très bien(linux - kernel 6.14, pas le 6.17) ou bien (windows) pour un usage occasionnel - bureautique multimedia et pour prise de notes ou en weekend. Sans mise à jour des composants, 2 étoiles seulement, sans linux (vraiment plus rapide et consomme moins), encore une étoile en moins
Datum plaatsing: 2026-03-01
