Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
Laptop DELL 13" LAT5310-i5/16Gb/256Gb/Windows11 - Refurbished graad Eco
299€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | DELL |
| Grootte scherm | 13" |
| Grootte scherm in cm | 33,02cm |
| Schermdefinitie | HD |
| Processor brand | Intel |
| Processor | Intel Core I5-10210U |
| Snelheid van de processor (GHz) | 1,6GHz |
| Snelheid van de processor in turbomodus (GHz) | 4,2GHz |
| Aantal cores | 4Cœurs |
| RAM-geheugen | 16Go |
| Grafische kaart | Intel Hd Graphics |
| Opslagcapaciteit (Gb) | 250Gb Ssd |
| Aanvullende kenmerken | De Dell Latitude 5310 is een compacte, moderne en robuuste laptop die u de hele dag zal vergezellen. De behuizing is bijzonder duurzaam en biedt uitstekende betrouwbaarheid. Zijn elegante uitstraling wekt vertrouwen, zowel op kantoor als onderweg. Wat prestaties betreft, is hij uitgerust met een Intel Core-processor van de 10e generatie, 16 GB RAM voor multitasking en een 256 GB SSD voor snellere laadtijden. Een extra troef: zijn mobiliteit. Dankzij het compacte formaat van 13,3’’ en de geoptimaliseerde batterijduur neemt u hem overal mee naartoe, zonder compromissen. |
| Systeem | Windows 11 |
| USB-poort(en) 3.1 | 2 |
| USB-poort(en) 3.1 type-C | 1 |
| HDMI-poort(en) | 1 |
| Uitgang oortelefoon | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Lezer / Brander | Nee |
| Kaartlezers | Nee |
| Webcam | Ja |
| Micro | Ja, geïntegreerd |
| Toetsenbord met backlight | Geen |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | ECO: Appareil en très bon état pouvant présenter de légères rayures et marques d'usure. Produit en parfait état de fonctionnement. Garantie: 2 ans |
| Kleuren | Grijs |
| Afmetingen product | H 1,9 cm x L 30,6 cm x D 20,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 5,4 cm x L 43 cm x W 37 cm |
| Nettogewicht | 1,24kg |
| Brutogewicht | 1,74kg |
| Artikelcode | 10014335 |