Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
BaByliss C325E Krultang 25mm
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Toesteltype | Krultang |
| Rotatie | Manueel |
| Diameter borstel | 25mm |
| Lengte van de snoer | 1,8m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Aanvullende kenmerken | HANDKRULMET KLEM BaByliss (C325E) Ontwerp en Formaat: Cilindrische krultang met klem en een diameter van 25 mm, ideaal voor het creëren van veerkrachtige en perfect gedefinieerde krullen. Zorg voor het Haar: Voorzien van een Sublim'Touch coating voor een ultra-gladde glijding en bescherming van de haarvezel. Thermische Precisie: Biedt 10 temperatuurstanden (van 110°C tot 180°C) om nauwkeurig aan alle haartypes aan te passen. Snelheid: Ultra-snelle opwarming, klaar voor gebruik in slechts 60 seconden. Veiligheid bij Gebruik: Voorzien van een veiligheidssteun om het hete apparaat zonder risico neer te leggen en een geventileerd uiteinde voor brandvrije hantering. Gemoedsrust: Ingebouwd automatisch uitschakelsysteem voor veilige dagelijkse toepassing. Visuele Indicator: LED-lampje dat direct de verwarmingsstatus van het apparaat aangeeft. Hanteerbaarheid: Grote bewegingsvrijheid dankzij het draaibare snoer van 1,8 m. |
| Afmetingen pakje | H 12,5 cm x L 35 cm x W 5 cm |
| Brutogewicht | 0,459kg |
| Nettogewicht | 0,274kg |
| Artikelcode | 10017987 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden