Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koffiezetapparaat VALBERG VAL-F915STB 1,25L
24€95
Ontdek de Koffiezetapparaat VALBERG VAL-F915STB 1,25L
12 kopjes
1080 WATT
1,25 L Watercapaciteit
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koffiezet | Koffiezetapparaat Met Filter |
| Kleuren | Zwart |
| Vermogen (W) | 1 080W |
| Programmeerbaar | Nee |
| Inhoud | 1,25L |
| Isotherm | Nee |
| Aantal tassen | 12 |
| Houdt warm | Ja |
| Filterhouder | Nb |
| Zichtbaar niveau | Ja |
| Anti drup | Ja |
| Materiaal van de kom | Glas |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Glazen kan die beter bestand is tegen schokken |
| Afmetingen product | H 33,8 cm x L 27,6 cm x D 16,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,6 cm x L 20,3 cm x W 28 cm |
| Nettogewicht | 1,82kg |
| Brutogewicht | 2,27kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,33W |
| Automatisch uitschakelen | 40min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10006504 |
Rated 5 van de 5 door Valérie uit Ma cafetière Très bon article je recommande son petit plus le filtre intégré très ingénieux
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door roland uit super très satisfait. merci. Cette machine fonctionne très bien
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door Didi uit Très bonne cafetière Très contente de cette cafetière, fonctionne très bien, je recommande
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door luc59330 uit Bon produit à fortiori a ce jour et après 1 mois aucun motif d'insatisfaction
Datum plaatsing: 2026-02-04
Rated 5 van de 5 door Stef67 uit Top qualité/Prix 👍 J'ai acheté ce produit en toute confiance de la marque parce que client depuis 12 ans dans l'électro ménager chez eux et j'en suis entièrement satisfait comme pour le reste. Merci Électro Dépôt
Datum plaatsing: 2026-01-27
