Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Combi koelkast VALBERG CNF 373 C X625C No Frost
Ontdek onze Combi koelkast VALBERG CNF 373 C X625C No Frost
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 373 L(Koelkast 255 L / Diepvries 118 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt38 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 373L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 255L |
| Nuttig volume diepvriezer | 118L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 7,5 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 43°C |
| Alarm open deur | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 201cm |
| Afmetingen product | H 201 cm x L 59,5 cm x D 70 cm |
| Afmetingen pakje | H 208 cm x L 66,4 cm x W 76 cm |
| Brutogewicht | 95kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 993420 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 2 van de 5 door Val uit Fonctionnalités je n'aime pas. Je l'ai acheté mais finalement très déçu. Pas assez large.
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door Fred uit Nickel Très bon produit , je regrette pas mon achat!!!!!!
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 4 van de 5 door Vivi uit Frigidaire Ma soeur est satisfaite, juste le souci de la livraison ou le frigidaire à été abîmé.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Fandz27 uit Super J'ai acheté ce réfrigérateur et j'en suis satisfait. Personnel accueillante et disponible pour me renseigner sur le rapport qualité/ prix.
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door Val83 uit Tres beaux Tres bon produit,spacieux.J en suis tres contente.
Datum plaatsing: 2026-03-05
