Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koel- vries combinatie VALBERG CNF 323 B X742C
Ontdek onze Koel- vries combinatie VALBERG CNF 323 B X742C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 323 L(Koelkast 219 L / Diepvries 104 L), perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 323L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 219L |
| Nuttig volume diepvriezer | 104L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 6,4 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 2 |
| Energieklasse | B |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 185cm |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 60 cm x D 68,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,1 cm x L 64 cm x W 71,5 cm |
| Brutogewicht | 90kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 987379 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 de 5 de Dominique87 par Produit bruyant Aprés quelques jours de fonctionnement , il s'avère que le produit est bruyant et dérangeant notamment la soir ou la nuit lorsque il n'y a pas de bruits extérieurs
Date de publication: 2026-05-08
Rated 5 de 5 de Tom0822 par Excellent Fonctionne très bien....et consomme beaucoup moins d'énergie que mon ancien
Date de publication: 2026-05-06
Rated 5 de 5 de Anonyme par Bien Pour l'instant rien a redire. Très silencieux et belle couleur chromé
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Crispi par Nouveau frigo Excellent choix, très silencieux, pratique et design agreable
Date de publication: 2026-04-10
Rated 4 de 5 de Anonyme par Bonne qualité mais rangement mal pensé Silencieux, froid maîtrisé, design élégant : répond à toutes ses allégations. En revanche, impossibilité de mettre des bouteilles de 1,5L dans la porte. Le range-bouteilles allongé prend trop de place.
Date de publication: 2026-04-01
