Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
4 deurs koelkast VALBERG 4D 421 D W742C
Ontdek onze 4 deurs koelkast VALBERG 4D 421 D W742C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 421 L(Koelkast 271 L / Diepvries 150 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt39 dB, wat overéénstemt met stil.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 421L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 271L |
| Nuttig volume diepvriezer | 150L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 10 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 180cm |
| Afmetingen product | H 180 cm x L 79 cm x D 70 cm |
| Afmetingen pakje | H 189,5 cm x L 85,7 cm x W 72,8 cm |
| Brutogewicht | 93kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988346 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Mimilasouris uit Réfrigérateur VALBERG J’ai acheté cet article car Le mieux avait lâché vu en magasin et c’était le seul donc eu une remise déçu , j’aime son design sa couleur blanche et le fait que le congélateur et séparer par deux portes , monté jusqu’à 8 degrés pour le coté réfrigérateur se qui pour moi n’ait pas assez froid c’est la seul chose qui me chagrine malgré cela il refroidit bien et coté congélateur il et a -22 degrés congelé super bien plusieurs tiroirs accessible facilement
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 4 van de 5 door nanou uit meuble élégant et pratique. Facile d'entretien Contente de mon achat. C'est un bon rapport qualité prix. J'aurai juste préféré plus d'espace frigo et moins de congélateur.
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Top Superbe . Très rare un frigo américain blanc . Un design parfait
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Réfrigérateur Réfrigérateur parfait . Super look et très pratique. Super silencieux
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Sadbek uit Super design il ressemble à un meuble achat ce mois ci , satisfaite du design et gain de place , pratique pour le rangement et fraîcheur des aliments
Datum plaatsing: 2026-04-15
