Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
4-deurs Koelkast VALBERG 4D 516 D X625C
Ontdek onze 4-deurs Koelkast VALBERG 4D 516 D X625C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 516 L(Koelkast 347 L / Diepvries 169 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt35 dB, wat overéénstemt met uiterst stil.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 516L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 347L |
| Nuttig volume diepvriezer | 169L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 12 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | D |
| Alarm open deur | Ja |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 189,8cm |
| Afmetingen product | H 189,8 cm x L 83,3 cm x D 65,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 200 cm x L 89,6 cm x W 71 cm |
| Brutogewicht | 130kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 989959 |
Rated 5 de 5 de Babette par Super en tout Excellent produit Très silencieux Franchement vraiment satisfaite
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Corinne R par Pafait Pratique, spacieux, rangements adaptés pour trier facilement les aliments, vraiment bien conçu
Date de publication: 2026-04-15
Rated 3 de 5 de Serin par Très bien J’ai acheté cette produit moi dernier je suis satisfait
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Olive85 par Frigo Très satisfait du produit , silencieux, beau design et très silencieux
Date de publication: 2026-04-13
Rated 4 de 5 de Sab par 👍 Contente de mon achat 👌👍. pratique et silencieux
Date de publication: 2026-04-13
