Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
High One 2-Deurs Koelkast 206L - 2D 206 D W742C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Type koelkast | Koelkast Met Diepvriezer Bovenaan |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 206L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 169L |
| Nuttig volume diepvriezer | 37L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 2,4 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Aantal rekjes Koelkast | 1 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 40dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 16°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Alarm open deur | Nee |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Hoogte product | 143cm |
| Afmetingen product | H 143 cm x L 54,5 cm x D 55,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 146,9 cm x L 57,5 cm x W 59 cm |
| Brutogewicht | 39kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012183 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
