Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Spoelbakmat 28x29cm
2€45
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Keukenmatten, matten voor gootstenen |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 28 cm x L 29 cm x D 0,02 cm |
| Afmetingen pakje | H 30 cm x L 29 cm x W 0,03 cm |
| Aanvullende kenmerken | VERSTERKTE RECHTHOEKIGE BESCHERMING VOOR ONDERIN DE GOOTSTEEN. Bescherming voor het servies voor onderin de gootsteen: zelfs als je handig bent! Plaats deze onderin je gootsteen. Deze bescherming blijft onderin je gootsteen liggen om stoten tijdens het afwassen te dempen. Met een mooie dikte kun je het op maat knippen naar de gewenste afmeting. Onderhoudstips: Maak het regelmatig schoon om afzettingen te voorkomen, met water, een microvezeldoek en een borstel. |
| Nettogewicht | 0,175kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | REMUE MENAGE |
| Postadres | 6 RUE DE CHAMECHAUDE 38360 SASSENAGE |
| E-mailadres | CONTACT@REMUEMENAGE.INFO |
| Artikelcode | 990910 |
Rated 5 van de 5 door Lyly uit Bon et beau produit et un grand merci aux livreurs J'ai acheté un réfrigérateur / congélateur il y a 1 mois environ, j'en suis très satisfaite ainsi de la livraison ! Deux livreurs très sympas et bienveillants. Merci!
Datum plaatsing: 2026-04-17
Rated 5 van de 5 door Amand33 uit Bon produit Pas chère et pratique, il passe au lava vaisselle.
Datum plaatsing: 2026-01-25
Rated 5 van de 5 door LOLO uit ANTI CHOC PROTECTIO EFFICACE POUR FOND EVIER. LAVAGE PRATIQUE
Datum plaatsing: 2025-12-15
Rated 4 van de 5 door Leguenand uit Bien Très bien ,,..,,..................................
Datum plaatsing: 2025-08-14
Rated 5 van de 5 door Rey uit Super fonctionnalite produit résistant au choc Pratique pour ne pas abimer le fond de l évier en inox
Datum plaatsing: 2025-07-25